Утеплення балкона

м. Бровари

utepleniye mansardy iznutri kiyev

Проектування та ремонт балкону або лоджії з пропозицією кілька варіантів оздоблення.

Профессійно виконаємо ремонт та утеплення балконів (лоджій) будь-якої складності та будь-якого об’єму в Бровари

Утеплення балкона або лоджії зсередини

утепление балкона лоджии изнутри
Вартість утеплення лоджії

Ціна із матеріалом 900 грн м2.

Ціна без матеріалу 700 грн. м2.

Технологія утеплення
 • Проводится подготовка стен и потолка: стены очищаются, наносится грунт;
 • С помощью клея монтируется утеплитель (пенопласт или минеральная вата);
 • Утеплитель дополнительно крепится с помощью термодюбелей;
 • Утеплитель армируется стеклосеткой, на углы монтируется пластиковый уголок с сеткой, на откосы монтируется приоконный профиль;
 • Наносится второй слой армирующего клея;
 • Далі слідує фінішне оздоблення на розсуд замовника.
Все про Утеплення

Перший метод утеплення стін та стелі балкона чи лоджії зсередини – це мокрий метод. Перевага даного методу в тому, що крадеться мінімум простору всередині приміщення. По суті товщина всього пирога в цілому дорівнюватиме товщині утеплювача +15-20мм.

Утеплення балкона або лоджії зовні

утепление балкона лоджии снаружи
Вартість утеплення лоджії

Ціна із матеріалом 1250 грн м2.

Ціна без матеріалу 800 грн. м2.

Технологія утеплення
  • Проводиться підготовка стін та стелі: стіни очищаються, наноситься ґрунт;

  • За допомогою клею вмонтовується утеплювач (пінопласт або мінвата);

  • Утеплювач додатково кріпиться за допомогою термодюбелів;

  • Утеплювач армується стекло сіткою, на куті монтується пластиковий куточок із сіткою, на укосі монтується привіконний профіль;

  • Наносити іншу кулю армуючого клею;

  • Далі слідує фінішне оздоблення на розсуд замовника.

Все про Утеплення

Найефективніше утеплення – це утеплення вашого балкона зовні. Це дозволить не порушувати класичну технологію та принципи утеплення, відсуне точку роси за межі вашої стіни (стіни не сирітимуть), а також вам не доведеться забирати простір усередині балкона та переробляти ремонт.

Утеплення зовні здійснюється нашими працівниками з будівельних риштувань, при утепленні балкона до 3-го поверху. В інших випадках роботи проводять наші промислові альпіністи.

Як утеплювач ми рекомендуємо використовувати пінопласт або пінополістирол. Цей матеріал є найефективнішим у плані теплоізоляції. Він довговічний, легкий у використанні, надійно кріпиться до стін мінімальною кількістю механічних кріплень, і найважливіше – це дешевий матеріал.

Декоративне оздоблення при утепленні балкона використовують дуже рідко. Ваш балкон не гармоніюватиме з фасадом старої неутепленої будівлі. Найчастіше стіни після утеплення просто фарбуються у колір фасаду будівлі.

Утеплення балкона під ключ.

Утеплити балкон під ключ буде цікаво тим людям, які не хочуть шукати десятьох підрядників для свого ремонту. Наша компанія Протех Ізол робить утеплення лоджії під ключ або балконів вже понад 7 років. Багатий досвід та першокласні фахівці зроблять теплоізоляцію швидко, якісно та непомітно.

Утеплити балкон під ключ наші фахівці можуть зовні і зсередини. Все залежить від Ваших побажань, а також особливостей розташування вашого балкона, його конфігурації та майбутнього призначення.

Зазвичай на перших та других поверхах люди роблять теплоізоляцію зовні. Таким чином не забирається простір усередині квартири, а оздоблювальні роботи проходять без пилу та бруду всередині житлового приміщення.

Але вище другого поверху робити утеплення зовні вже більш проблематично. Хіба що вдаватися до послуг наших промислових альпіністів. Утеплення зсередини – дуже часта послуга на сьогоднішній день по Києву. Зробити ремонт утеплення балкона під ключ можна швидко та недорого, якщо знати куди звернутися!

Вартість утеплення балкона під ключ залежить від вибору технології. Якщо робити теплоізоляцію зовні, цінник стартує від 700 грн за квадратний метр. При утепленні зсередини ціна варіюється в межах 800-1000 грн.

Оздоблення та утеплення лоджії під ключ має безліч варіацій. Можна приклеїти утеплювач на поверхню, армувати склосіткою, поштукатурити та поклеїти шпалери. Це найпростіший і найшвидший варіант. Замість шпалер стіни можна підготувати під фарбування і пофарбувати. Рідше використовується каркасний спосіб з облицюванням гіпсокартоном під фарбування або вагонкою.

Зовні утеплення балкона можна обіграти просто пофарбувавши пінопластову армовану стіну. На загальному тлі старої будівлі навіть таке просте оздоблення виглядатиме пристойно і не помітно. Фанатам більш майстерного декорування можемо запропонувати обробку декоративними штукатурками або плиткою.

Усі ці нюанси позначаються на ціні. Тому щоб дізнатися про Вашу вартість утеплення лоджії під ключ, телефонуйте нашим менеджерам, вони оперативно Вас проконсультують, допоможуть визначитися, підрахують кошторис і запропонують майстрів на зручний час для Вас. Будемо раді співпраці з Вами!

Наші контакти

Працюємо у Києві та Київській області

Біла Церква, Борщагівка, Білогородка, Бориспіль, Бортничі, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишгород, Вишеньки, Вишневе, Глеваха, Гнідин, Гора, Гостомель, Горенка, Димер, Зазимья, Погреби, Княжичі, Іванків, Ірпінь, Козин, Лютіж, Макарів, Новосілки, Обухів, Осещина, Петрівці, Плюти, Пухівка, Щасливе, Стоянка, Таценки, Тарасівка, Українка, Ходосівка, Хотянівка, Чабани, Чубинське, Фастів, Ясногородка.

1 + 10 =

Зателефонувати нам

+380978911939

+380992552992

protech-izol@gmail.com

Відвідати нас

м. Київ Євгена Сверстюка 19

з 8:00 до 20:00 без вихідних