Утеплення

даху

м. Бровари

теплоізоляція мансарди київ ціна за м2

Багато власників приватних будинків і споруд, які зважилися покращити утеплення даху, задаються одним і тим самим питанням: з чого краще почати? який утеплювач для даху вибрати? як правильно виконати утеплення мансарди? Як відомо, тепле повітря легше за холодне і воно має властивість підніматися вгору. Тому, щоб утримати його в приміщенні, в першу чергу необхідно виконати утеплення даху. 

Тепло втрати через не утеплений дах можуть досягати 40-50%, а за неправильного утеплення господарі через деякий час можуть зіткнутися з проблемами появи конденсату, грибка, плісняви.

Утеплення скатного даху чи мансарди

Якщо ж ви вирішили створити на своєму горищі додатковий житловий простір, то утеплення по кроквах для Вас. Конструкція кроквяної частини покрівлі є дерев’яними балками змонтованими під нахилом. Зверху повинна бути гідроізоляція, контр решетування та черепиця. Тому утеплювати таку покрівлю потрібно лише зсередини.

Для утеплення скатної покрівлі найкраще використовувати мінеральну вату чи ековату. Пінопласт в даному випадку не підходить, тому що під самою покрівлею температура може досягати 60-80 ° С, а пінопласт при таких температурах може виділяти токсичні речовини.

01

Безкоштовно проконсультуємо вас та дамо поради по телефону.

02

Безкоштовно зробимо виміри вашого приміщення.

03

Безкоштовно підготуємо індивідуальні комерційні пропозиції.

Утеплення перекриття даху чи стелі

 Перекриття верхнього поверху може бути дерев’яним, тобто конструкція з дерев’яних балок або бетонним – конструкція зі збірного або монолітного залізобетону.

Як утеплювач покрівлі можна використовувати мінеральну вату. Це недорогий екологічний негорючий матеріал, який найчастіше використовують для утеплення дерев’яних перекриттів, скатної покрівлі, мансард. Вата в рулонах матиме мінімальну кількість відходів, що робить утеплення ще вигіднішим.

При утепленні бетонного перекриття крім вати можна використовувати пінопласт або екструдований пінополістирол. Теплопровідність цих матеріалів значно вища, тому можна використовувати утеплювач меншої товщини. А за рахунок того, що пінополістирол може нести значне навантаження, можна спростити технологію та не застосовувати дерев’яні лаги.

Останній вид утеплювача – це ековата. Ековата – найсучасніший високотехнологічний утеплювач. Він має такі показники теплопровідності, як і мінеральна вата відповідної товщини. Ековата напилюється на потрібну поверхню спеціальним обладнанням. До плюсів ековати можна віднести: швидкість виконання робіт, безшовність та цілісність шару утеплювача. 

Утеплення бетонного даху чи перекриття

Відразу зазначимо, що плоска покрівля може бути залізобетонною і дерев’яною. У разі дерев’яної плоскої покрівлі, вона утеплюється за принципом утеплення скатного даху по кроквах (див. вище).

Якщо ж ми маємо справу з класичною залізобетонною плоскою покрівлею, то технологія буде трохи складнішою.

Утеплювати таку покрівлю найкраще щільним пінопластом, щільною базальтовою ватою або екструдованим пінополістиролом. Це обумовлено тим, що утеплювач закриватиметься бетонною стяжкою, і під неї має бути міцна основа. Є технології, які дозволяють не використовувати стяжку поверх утеплювача, а одразу закривати гідроізоляцією, але й у такому разі утеплювач має бути максимально щільним.

protech-izolation

Технологія утеплення даху

Для кожного з нас будинок символізує затишок, тепло та захист. Забезпечити це може утеплення даху, чи то з металочерепиці чи іншого сучасного матеріалу. Утепливши дах можна досягти суттєвого скорочення тепловтрат, а також зниження витрат на опалення в холодну пору року. Розглянемо докладніше технології утеплення даху, які наведені нижче

Скатного даху чи мансарди

 •  

  • Між балковий простір заповнюється утеплювачем (мінеральною або ековатою);

  • Знизу натягується шпагат та паробар’єр;

  • Стики паробар’єра проклеюються армованим скотчем для герметичності.

Утеплення перекриття даху чи стелі

 •  

  • Знизу перекриття натягується шпагат та паробар’єр;

  • Стики паробар’єра проклеюються армованим скотчем для герметичності;

  • Міжбалочний простір заповнюється утеплювачем (мінеральною або ековатою);

  • Зверху утеплювач закривається супердифузійною мембраною;

  • За бажанням поверхня додатково закривається чорновою дошкою, фанерою або OSB плитами.

Утеплення бетонного даху чи перекриття

 •  

  • На очищену поверхню вмонтовується утеплювач;

  • На утеплювач укладається армуюча металева сітка;

  • Робиться розухил за допомогою стяжки;

  • Після висихання проводиться гідроізоляція даху.

utepleniye kryshi kiyev

protech-izolation

Наші контакти

Телефонуйте або залиште заявку на нашому сайті і вам у найкоротший термін допоможуть прорахувати та виконати роботи з утеплення.

Наші послуги

Теплоізоляція

Гідроізоляція

Звукоізоляція

Зателефонувати нам 

+380978911939

+380992552992

protech-izolation@gmail.com

відвідати нас 

м. Київ Євгена Сверстюка 19

з 8:00 до 20:00 без вихідних