Утеплення стін фасадів будинку

Збережіть комфорт і знизьте витрати

Компанія Протех-Ізол спеціалізується на утепленні фасадів усіма передовими технологіями, але найчастіше використовується пінопласт та мінеральна вата. Ці матеріали зарекомендували себе як ефективні, довговічні та екологічно безпечні варіанти для утеплення будівель. Ми пропонуємо найсучасніші технології утеплення, які дозволяють досягти найвищої ефективності теплоізоляції та захистити ваш будинок від негативного впливу навколишнього середовища.

Утеплення стін фасаду

пінопластом

Утеплення квартир київ
Вартість утеплення

Ціна із матеріалом 1100 грн м2.

Технологія утеплення
 • Проводиться підготовка стінок: стінки очищаються, наноситься ґрунт;
 • За допомогою клею вмонтовується утеплювач (пінопласт або мінеральна вата);
 •  Утеплювач додатково кріпиться до стіни за допомогою термодюбелів;
 •  Утеплювач армується склосіткою, на куті монтується пластиковий куточок із сіткою, на укосі монтується привіконний профіль;
 •  На фасад наносити іншу кулю армуючого клею;
 •  До нанесення декоративної (фінішної) штукатурки фасад ґрунтується кварцовою ґрунтовкою під колір;
 •  Наносити декоративну штукатурку.
Все про Утеплення

Велика перевага мокрої технології утеплення фасаду – це можливість використання цілого ряду різних утеплювачів для стін. Основні з них: базальтова вата, пінопласт, екструдований пінополістирол.

Пінопласт використовується в більшості випадків утеплення стін фасаду будинку. Він має найкращі теплоізоляційні властивості, не пропускає і не насичує вологу, легкий у роботі (що здешевлює вартість робіт), а також сам є недорогим матеріалом.

Пінополістирол містить у собі всі найкращі якості пінопласту, а також за рахунок своєї підвищеної щільності здатний нести значні фізикомеханічні навантаження. Його використовують для утеплення фундаменту цокольної частини будівлі, місць з підвищеною прохідністю та фізичним впливом.

Базальтова вата – це насамперед негорючий теплоізоляційний матеріал, який рекомендований державними стандартами України для утеплення багатоповерхових будівель та споруд. Він має хороші теплоізоляційні властивості, хорошу паропроникність, високу технологічність та екологічність.

До плюсів мокрого фасаду можна віднести велику різноманітність декоративних оздоблень, які можна застосувати після утеплення: декоративні штукатурки, оздоблення плиткою, деревом, комбіноване оздоблення.

Утеплення стін фасаду

мінеральной ватой

утепления квартир киев
Вартість утеплення

Ціна із матеріалом 1300 грн м2.

Технологія утеплення
 • Проводиться підготовка стінок: стінки очищаються, наноситься грунт;
 • На стіни монтуються спеціальні анкери (заставні під майбутній каркас).
 • За допомогою клею монтується базальтова вата;
 • Поверх вати монтується ветробар’єр за допомогою термодюбелів;
 • На заздалегідь змонтовані кріплення набирається металевий каркас для монтажу фінішного оздоблення;
 • На каркас монтуються елементи фінішного оздоблення фасаду;
 • Укоси також закриваються декоративними елементами, монтуються відливи.
Все про Утеплення

При влаштуванні вентильованого фасаду як утеплювач рекомендується використовувати виключно базальтову вату. Технологія вентфасаду передбачає штучно створену вентиляцію утеплювача, який повинен мати певний рівень паропроникності. У цьому випадку фасад «дихатиме», утеплювач буде залишатися сухим, і при цьому він буде зберігати свої максимальні теплоізоляційні властивості.

protech-izolation

Види оздоблення фасаду

Утеплення фасадів пінопластом є вигідним рішенням, оскільки цей матеріал володіє відмінними теплоізоляційними властивостями, легким вагою та довговічністю. Ви отримуєте не тільки покращену теплоізоляцію, але й захист від шуму та атмосферних впливів.

Ми пропонуємо вам найкращі ціни за утеплення фасадів пінопластом. Звертайтеся до нас, і наші професіонали проведуть детальний аналіз вашого будинку, враховуючи всі особливості, і запропонують вам оптимальні рішення, які задовольнять ваші потреби і фінансові можливості.

Ми також надаємо послуги з утеплення фасадів іншими матеріалами, такими як мінеральна вата і термопанелі. Наші фахівці допоможуть вам обрати найбільш підходящий варіант для вашого будинку з урахуванням ефективності, естетики та бюджету.

Декоративна штукатурка

Короїд, баранчик, камінцева, мозаїчна

Термопанелі

Клінкерні термопанелі, термопанелі з глазурованою плиткою, керамогранітні панелі 

Панелі з дерева

Брус, планки, вагонка, блок-хаус, дерево-полімерний композит, корабельна дошка, сайдинг

Чому саме ми!

Однією з ключових переваг співпраці з Протех-Ізол є наша надійність та висока якість робіт. Наші професіонали мають багаторічний досвід у сфері утеплення фасадів і володіють необхідними знаннями та навичками, щоб забезпечити бездоганне виконання кожного проекту. Ми використовуємо лише сертифіковані матеріали та сучасне обладнання, щоб забезпечити найвищу якість робіт і задоволення ваших потреб.

protech-izolation

Ми розуміємо, що для вас важливо мати гарантію на виконані роботи. Тому ми надаємо гарантію на кожен проект з утеплення фасадів. Ви можете бути впевнені, що ваш будинок буде добре захищеним та енергоефективним протягом багатьох років після завершення робіт.

Наші контакти

Працюємо у Києві та Київській області

Біла Церква, Борщагівка, Білогородка, Бориспіль, Бортничі, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишгород, Вишеньки, Вишневе, Глеваха, Гнідин, Гора, Гостомель, Горенка, Димер, Зазимья, Погреби, Княжичі, Іванків, Ірпінь, Козин, Лютіж, Макарів, Новосілки, Обухів, Осещина, Петрівці, Плюти, Пухівка, Щасливе, Стоянка, Таценки, Тарасівка, Українка, Ходосівка, Хотянівка, Чабани, Чубинське, Фастів, Ясногородка.

12 + 14 =

Зателефонувати нам

+380978911939

+380992552992

protech-izol@gmail.com

Відвідати нас

м. Київ Євгена Сверстюка 19

з 8:00 до 20:00 без вихідних