Утеплення Мансарди

utepleniye mansardy iznutri kiyev

Професійно виконаємо ремонт та утеплення будь-яких мансардних дахів будь-якої складності та будь-якого об’єму в Києві та області.

Як ми виконаємо утеплення мансарди.

Особливості утеплення даху.
 • Для утеплення скатної покрівлі найкраще використовувати мінеральну або базальтову вату.
 • Пінопласт у даному випадку не підходить, тому що під самою покрівлею температура може досягати 60-80°С, а пінопласт за таких температур може виділяти токсичні речовини.
 • У Києві та Київській області утеплювати крышу потрібно не менше 20 см, якщо у вас крокв’яні бруси 15 см потрібно дошити ще +5 см.
Монтаж утеплювача
 • Перед тим як приступити до утеплення крыши варто звернути увагу на стан гідр бар’єру та дерев’яних лаг, якщо буде видно вам грибок на дерев’яних лагах, його потрібно обробити універсальним антисептиком. Після чого можна приступити до утеплення крыши.
 • Перше що вам потрібно це поміряти відстані дерев’яних стропил і при відрізанні утеплювача потрібно додати один сантиметр для того, щоб утеплювач щільно прилягав до дерев’яних лагів крыши.
 • Зверніть увагу на щілини між лагами та утеплювачем їх варто запінити теплоізоляційний клей піною, щоб уникнути містка холоду.
 • За потреби можна підбити вату поліпропіленовим шпагатом для зручнішого монтажу.
Монтаж паробар'єру та герметизація швів та стиків.
 • При відрізі паробар’єра потрібно додати по 10 см з кожного боку.
 • Паробар’єр кріпиться за допомогою степлера та скоб 6-8мм.
 • Найзручніше починати монтаж паробар’єра з верху і рухатися вниз.
 • Кожний наступний відріз паробар’єра потрібно заходити нахлестом щонайменше 10 див.
 • Стики та шви паробар’єра проклеюються за допомогою клейкої стрічки для пароізоляції.

protech-izolation

Наші послуги Теплоізоляція

 Фахівці компанії «ПроТехІзол» безкоштовно проконсультують Вас та запропонують кілька варіантів утеплення мансарди. А за потреби зможемо виїхати до вас на замір.

Дахи

Чердаки

Мансарди

Покрівлі

Утеплення мансардного даху під ключ

Якщо верхній поверх вашого будинку мансардний, ваша крыша повноцінно може вважатися п’ятою стіною вашого будинку. До неї має бути прикута особлива увага. Правильне утеплення мансарди дозволить не тільки економити на утепленні та жити в теплі, а й надалі не мати проблем із вогкістю, пліснявою та грибком у помешканні. Найстрашніше, що при виникненні подібних проблем доводиться розбирати та демонтувати внутрішнє оздоблення. Тому спочатку роблячи утеплення мансарди, варто довірити ці роботи професіоналам.

Мансарда є стропильною частиною крыши, що складається з дерев’яних балок, розташованих під кутом. Зверху має бути зроблена гідроізоляція та покрівельне покриття. Тому мансарда утеплюється зсередини приміщення.

Оскільки мансарда є частиною житлового приміщення, то матеріали, які використовуються для утеплення та обробки повинні бути екологічними. Як утеплювач відмінно підійдуть мінеральна вата або базальтова вата

Мінеральна вата або базальтова вата – це недорогий екологічний негорючий матеріал, який найчастіше використовують для утеплення мансарди. Вата в рулонах матиме мінімальну кількість відходів, що робить утеплення ще вигіднішим.

utepleniye kryshi kiyev

protech-izolation

Наші контакти

Працюємо у Києві та Київській області

Біла Церква, Борщагівка, Білогородка, Бориспіль, Бортничі, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишгород, Вишеньки, Вишневе, Глеваха, Гнідин, Гора, Гостомель, Горенка, Димер, Зазимья, Погреби, Княжичі, Іванків, Ірпінь, Козин, Лютіж, Макарів, Новосілки, Обухів, Осещина, Петрівці, Плюти, Пухівка, Щасливе, Стоянка, Таценки, Тарасівка, Українка, Ходосівка, Хотянівка, Чабани, Чубинське, Фастів, Ясногородка.

9 + 11 =

Зателефонувати нам

+380978911939

+380992552992

protech-izol@gmail.com

Відвідати нас

м. Київ Євгена Сверстюка 19

з 8:00 до 20:00 без вихідних