Утеплення стелі

Як ми знаємо теплоенергія піднімається з низу вгору, тому якщо ви довірили свою стелю не професійним майстрам з утеплення стелі в кращому випадку ви просто опалюватимете вулицю але через деякий час експлуатації стелі ви зможете зіткнутися з такими проблемами як збирання конденсату який у свою чергу тягне за собою появи грибка і плісняви ​​і в результаті утеплювач при намоканні втрачає свої властивості як утеплювач, що змушує людей звертатися до фахівців і в результаті платять подвійну роботу і плюс до всього заново потрібно купувати матеріал, тому не варто утеплювати стелю самому або звертатися за послугами до дилетантів. . Компанія “Протех-Ізол” має багаторічний досвід утеплення стелі, тому звертайтеся до нас і ми із задоволенням вам допоможемо.

Важливо щоб ваша стеля була правильно утеплена з достатньою кількістю утеплювача який правильно був би підібраний і укладений саме під вашу стелю чи то мансардна дах або горище, також правильно підібраний утеплювач для даху мінвата або пінополістирол мембрани та паробар’єри. 

Утеплення стелі мокрим способом

Перевага даного методу в тому, що крадеться мінімум простору всередині приміщення. По суті товщина всього пирога в цілому дорівнюватиме товщині утеплювача +15-20мм.

Технологія утеплення

 • Проводиться підготовка стін та стелі: стіни очищаються, наноситься ґрунт;
 • За допомогою клею вмонтовується утеплювач (пінопласт або мінеральна вата);
 • Утеплювач додатково кріпиться за допомогою термодюбелів;
 • Утеплювач армується склосіткою, на куті монтується пластиковий куточок із сіткою, на укосі монтується привіконний профіль;
 • Наносити іншу кулю армуючого клею;
 • Далі слідує фінішне оздоблення на розсуд замовника.

01

Безкоштовно проконсультуємо вас та дамо поради по телефону.

02

Безкоштовно зробимо виміри вашого приміщення.

03

Безкоштовно підготуємо індивідуальні комерційні пропозиції.

Утеплення стелі каркасним способом

 

Щоб прискорити процес утеплення стін та стелі, можна використовувати каркасний спосіб утеплення. При каркасному методі відсутні мокрі роботи, відповідно і етапи висихання ми виключаємо. Даний метод застосовується практично на будь-якому балконі або лоджії, також підготовка утеплення до фінішної обробки значно спрощується.

 

Технологія утеплення

 • Розмічається та монтується металевий каркас;
 • Простір каркасу заповнюється утеплювачем;
 • Всі щілини та зазори між утеплювачем надійно герметизуються;
 • Каркас зашивається вологостійким гіпсокартоном;
 • Виконується фінішне оздоблення.
утепление перекрития дома

protech-izolation

Приклади наших виконаних робіт ви можете переглянути в рубриці.

Наші контакти

Працюємо у Києві та Київській області

Біла Церква, Борщагівка, Білогородка, Бориспіль, Бортничі, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишгород, Вишеньки, Вишневе, Глеваха, Гнідин, Гора, Гостомель, Горенка, Димер, Зазимья, Погреби, Княжичі, Іванків, Ірпінь, Козин, Лютіж, Макарів, Новосілки, Обухів, Осещина, Петрівці, Плюти, Пухівка, Щасливе, Стоянка, Таценки, Тарасівка, Українка, Ходосівка, Хотянівка, Чабани, Чубинське, Фастів, Ясногородка.

5 + 6 =

Зателефонувати нам

+380978911939

+380992552992

protech-izol@gmail.com

Відвідати нас

м. Київ Євгена Сверстюка 19

з 8:00 до 20:00 без вихідних