Звукоізоляція Квартири

м. Бровари

zvukoizolyatsiya kvartiry kiyev (7)

За допомогою грамотних акустичних рішень можна шумоізолювати квартиру від надокучливих сусідів та інших шумів ззовні. У цьому вам допоможе компанія «Протех-Ізол». Зателефонуйте нам, і вас безкоштовно проконсультують з питань шумоізоляції вашої квартири. А за потреби зможемо виїхати до вас на замір.

zvukoizolyatsiya kvartiry kiyev

Звукоізоляція

стелі

шумоизоляция потолка в квартире доме
Вартість звукоізоляції стелі

Ціна з матеріалом 1600 грн м2.

Поради звукоізоляції стелі

Якщо у нас стоїть завдання повністю шум ізолювати квартиру або окрему кімнату в квартирі, то слід насамперед зробити шумоізоляцію стелі.

 Через стелю може бути дуже добре проходити ударний та структурний шум від сусідів зверху: тупіт, пересування меблів, падіння предметів та багато іншого. Цей шум передаватиметься безпосередньо у вашу квартиру.

Шумоізоляцію стелі можна виконати каркасним та безкаркасним методами, залежно від потреб вашого приміщення. Більш детально з методами шумоізоляції стелі ви можете ознайомитись у нашому розділі.

 

Звукоізоляція

стін

звукоизоляция стен в квартире доме
Вартість звукоізоляції стін

Ціна з матеріалом 1500 грн м2.

Поради щодо звукоізоляції стін

Наступний етап для повної звукоізоляції квартири – це звукоізоляція стін. Щоб не шумоізолювати всі стіни поспіль, як було сказано вище, потрібно знати основні засади звукоізоляції.

Шум ділиться на повітряний, ударний та структурний. Повітряний шум подолати найлегше. Він поглинається будь-якою проблемою на своєму шляху. Отже необхідно додатково шумоізолювати стіни, які безпосередньо межують із сусідніми квартирами, ліфтовими шахтами, під’їздом.

З ударним та структурним шумом боротися трохи важче. Адже він передається по всьому каркасу будинку на багато поверхів. Чим тонша і легша стіна, тим простіше звуковим коліванням змусити її резонувати. У зв’язку з цим необхідно додатково звукоізолювати всі тонкошарові стіни та перегородки, або замінити їх на звукоізоляційні.

Більш детально з методами шумоізоляції стін ви можете ознайомитись у нашому розділі.

Звукоізоляція

підлоги

звукоизоляция пола киев
Вартість звукоізоляції підлоги

Ціна з матеріалом 900 грн м2.

Поради щодо звукоізоляції підлоги

Підлога – це ще один елемент каркасу будь-якої будівлі. Тому до шумоізоляції підлоги необхідно підходити відповідально. Шумоізоляцію підлоги можна зробити від повітряного та ударного шуму одночасно, а можна зробити тільки від ударного.

 Щоб звукоізолювати підлогу від усіх шумів одночасно, необхідний пристрій конструкції звукоізоляції підлоги. Вона має кілька видів, залежно від потреб клієнта та його приміщення. Але це можливо тільки у випадку, коли ще немає стяжки чи готової підлоги у квартирі.

 У випадках коли у квартирі від забудовника вже є стяжка та товсті конструкції підлоги фізично неможливі, доводиться використовувати шумоізоляційні підкладки під фінішні покриття. Такі підкладки немає індексу поглинання повітряного шуму, але добре працюють проти звукових вібрацій.

Більш детально з методами шумоізоляції підлоги ви можете ознайомитись у нашому розділі 

 

zvukoizolyatsiya kvartiry kiyev (6)
shumoizolyatsiya v kiyeve

Шумоізоляція квартири під ключ за 2 дні

 При будівництві житлових приміщень забудовникам дуже важко досягти хороших показників шумоізоляції квартир. Каркас будь-якої багатоповерхової будівлі є добрим провідником структурного шуму. У зв’язку з економією, при монтажі міжквартирних перегородок та заливанні міжповерхових перекриттів часто забудовники не витримують потрібну товщину конструкцій. Такі споруди немає належного рівня поглинання повітряного шуму.

Тому власники квартир як старих, так і нових часто страждають від шуму сусідів, навіть коли їхні сусіди є відносно негаласливими людьми.

 

01

Безкоштовно проконсультуємо вас та дамо поради по телефону.

02

Безкоштовно зробимо виміри вашого приміщення.

03

Безкоштовно підготуємо індивідуальні комерційні пропозиції.

protech-izolation

Наші послуги Звукоізоляція

Звукоізоляція квартири потребує комплексного підходу. Це зовсім не означає, що потрібно шумоізолювати все поспіль. Необхідно знати базові принципи акустики, щоб не упустити ключові аспекти шумоізоляції квартири, а кошти не будуть витрачені даремно.

 

Квартири

Звукоізоляція стелі, Звукоізоляція стелі, Звукоізоляція підлоги, Звукоізоляційні перегородки.

Офіси

Звукоізоляція стін сусідніх офісів, кабінетів, переговорних кімнат

Кінотеатри

Боулінг, Кінотеатр, Нічний клуб, Спортивний зал, Звукозаписна студія.

Ресторани

Караоке бари, Ресторани, Кафе, Готелі,

protech-izolation

zvukoizolyatsiya kvartiry kiyev
zvukoizolyatsiya kvartiry kiyev
zvukoizolyatsiya kvartiry kiyev

Звукоізоляція стін в квартирі

Звукоізоляція квартири – справа непроста і дуже дорога для тих, хто цього не розуміє. Наша компанія допоможе вам зробити якісну звукоізоляцію квартири та не переплачувати за роботи, які проводити не потрібно.

 

protech-izolation

Наші роботи

Відповіді на ваші запитання !

Скільки забирає пиріг звукоізоляції стелі?

в середньому від 7 до 11 см.

Скільки забирає пиріг звукоізоляції стін у квартирі?

в середньому від 4 до 7 см.

Скільки часу займають шумоізоляційні роботи?

Ми виконаємо роботу за два дні.

Наші статті

Наші контакти

Працюємо у Києві та Київській області

Біла Церква, Борщагівка, Білогородка, Бориспіль, Бортничі, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишгород, Вишеньки, Вишневе, Глеваха, Гнідин, Гора, Гостомель, Горенка, Димер, Зазимья, Погреби, Княжичі, Іванків, Ірпінь, Козин, Лютіж, Макарів, Новосілки, Обухів, Осещина, Петрівці, Плюти, Пухівка, Щасливе, Стоянка, Таценки, Тарасівка, Українка, Ходосівка, Хотянівка, Чабани, Чубинське, Фастів, Ясногородка.

6 + 13 =

Зателефонувати нам

+380978911939

+380992552992

protech-izol@gmail.com

Відвідати нас

м. Київ Євгена Сверстюка 19

з 8:00 до 20:00 без вихідних