Звукоізоляція Офісу

Якщо офіс знаходиться в житловому будинку і з вами в будь-якому місці межують мешканці цього будинку, то рано чи пізно вони можуть стати незадоволені шумом, що виходить із вашого приміщення. Для врегулювання конфлікту або його запобігання вам слід ознайомитися з можливістю звукоізоляції приміщення в наших розділах.

Акустичний комфорт в офісі.

Коли ми говоримо про планування чи перепланування офісу будь-якого призначення, одразу піднімається актуальність звукоізоляційних перегородок. Такі конструкції дозволяють ефективно убезпечити бажане приміщення від проникнення небажаних шумів. Більш детально з варіантами шумоізоляційних перегородок ви можете ознайомитись у нашому розділі.

01

Безкоштовно проконсультуємо вас та дамо поради по телефону.

02

Безкоштовно зробимо виміри вашого приміщення.

03

Безкоштовно підготуємо індивідуальні комерційні пропозиції.

protech-izolation

Наші послуги Звукоізоляції 

Найпопулярнішим запитом сьогодні є корекція акустики в офісах різного призначення. Спеціальні декоративні акустичні матеріали допоможуть вам позбавитись проблеми з поганою акустикою вашого приміщення. Наша компанія допоможе вам виконати акустичний прорахунок, підібрати технологію та матеріали відповідно до вашого дизайну, або створити дизайн приміщення з нуля.

z

Надаємо письмовий договір на надані вам послуги.

x

На якісно виконану нами роботу даємо гарантію від 3 до 10 років.

y

Допомога у виборі та купівлі необхідного матеріалу.

Квартири

Звукоізоляція стін, Звукоізоляція стелі, Звукоізоляція підлоги, Звукоізоляційні перегородки.

Офіси

Звукоізоляція стін сусідніх офісів, кабінетів, переговорних кімнат

звукоизоляция перегородок

Кінотеатри

Боулінг, Кінотеатр, Нічний клуб, Спортивний зал, Звукозаписна студія.

звукоизоляция стен в квартире каркас

Ресторани

Караоке бари, Ресторани, Кафе, Готелі,

звукоизоляция плавающего пола

protech-izolation

Звукоізоляція стін в офісі

Офіси різного призначення потребують певного рівня звукоізоляції та корекції акустики своїх приміщень. Кількість центрів, яким необхідно не перевищувати певний рівень шуму на окремих ділянках приміщення; переговорні кімнати, які мають бути захищені від проникнення звуку як всередину, так і назовні; конференц-зали, в яких має бути ідеальна чутність промовця; OpenSpace, в яких не повинно бути гучності та місяць; кабінети директорів, топ менеджерів компаній, у яких має бути тиша, – всі ці приміщення вимагають шумоізоляції чи корекції акустики. І всім їм може допомогти наша компанія “Протех-Ізол”.

protech-izolation

Наші контакти

Працюємо у Києві та Київській області

Біла Церква, Борщагівка, Білогородка, Бориспіль, Бортничі, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишгород, Вишеньки, Вишневе, Глеваха, Гнідин, Гора, Гостомель, Горенка, Димер, Зазимья, Погреби, Княжичі, Іванків, Ірпінь, Козин, Лютіж, Макарів, Новосілки, Обухів, Осещина, Петрівці, Плюти, Пухівка, Щасливе, Стоянка, Таценки, Тарасівка, Українка, Ходосівка, Хотянівка, Чабани, Чубинське, Фастів, Ясногородка.

14 + 7 =

Зателефонувати нам

+380978911939

+380992552992

protech-izol@gmail.com

Відвідати нас

м. Київ Євгена Сверстюка 19

з 8:00 до 20:00 без вихідних